تبلیغات
دعای فرج کانون بسیج فرهنگیان شهید غلامرضا زیوری ناحیه 2 همدان - برگزاری دوره هادیان بصیر
برگزاری دوره هادیان بصیر

این همایش که روز پنج شنبه 5دیماه در کانون مهدبه برگزار گردید، با هدف ارتقاء و تعمیق معرفت دینی و افزایش بصیرت سیاسی و اجتماعی فرهنگیان و به منظور آمادگی همه جانبه در مقابل عملیات روانی ، جنگ نرم نظام سلطه جهانی ، افزایش توان و روحیه انقلابی و ایجاد فضای ارزشی درحوزه تعلیم وتربیت برگزارشد.

حبیبیان کارشناس مسایل سیاسی درآغاز همایش گفت : مشکل عمده ما در حال حاضر نظام سلطه است ، نظامی که 5خصوصیت دارد. خود برتر بینی ،  حق ناپذیری ، جانی و جنایت کار بودن ، اهل ریا  و نفاق ، ایجاد یأس در جوامعی که آنها را نمی پذیرند. در ماجرای هسته ای که شعبه ای از مبارزات استکبار علیه ما است دیده می شود ، توافقنامه ی حاصل یکی از بندهای ذلیل آن است که ایران درکنار توقف و کاهش انرژی هسته ای باید به قطعنامه های صادر شده رضایت دهد ، رضایت این ها تا کجا ادامه دارد؟ در 4 قطعنامه خواستند ایران تسلیحات هسته ای و موشک های بالستیک را برچیند ،  دست از حمایت تروریسم یعنی حماس و حزب الله بردارد  و رژیم منحوس صهیونیسم را به رسمیت بشناسد.

وی افزود : ما به خاطر اشغالگر بودن این رژیم آن را به رسمیت نخواهیم شناخت ، خون 620 هزار شهید اجازه پذیرفتن این قطعنامه را نمی دهد .

حبیبیان تصریح کرد : ما با استراژدی مقاومت کار را پیش می بریم نه با سازش ، آنها زمانی ما را راحت می گذارند که دست از دین و ایمان خود برداریم . در قضیه ی هسته ای اگر ما کوتاه بیاییم تحریم ها را بر نخواهند داشت تازه بعد از آن نوبت به حقوق بشر و سلاح های بالستیک می رسد.

                                 

                                                                

                                                             


 

 

+نوشته شده در یکشنبه 8 دی 1392ساعت11:13 ق.ظتوسط لیلا اسدی | نظرات ()
طبقه بندی: اخبار کانون،